ART / Lithographs / Litografiska blad 13899276
nr 1389 9276
Litografiska blad
2 pcs, coloured, outer dimensions including frame: 43x51 & 53x61,
2 st, Kolorerade, yttermått inklusive ram: 43x51 & 53x61 cm. Ej signerad
600
SEK 100
Monday April 5 2021
at 19:35:35
4/4 13:01:00